Nemohl jsem uvěřit reakci tohoto fotbalisty. To ho ctí.

Sobotní noc byla v německé Bundeslize vynikajícím okamžikem fair play. Stalo se to v zápase mezi Norimberkem a Werderem Brémy.

Werder Bremen vedl ve druhé polovině 2: 0, když se do prostoru pro hosty vrhl Aaron Hunt (hráč Werder Bremen) a narazil. Rozhodčí Manuel Gräfe poukázal na penaltu, když pochopil, že došlo k demolici, a to se stalo. Byla to 74. minuta druhé poloviny:

Pokud se vám toto video líbilo, sdílejte ho se svými přáteli!
[social4i size = »large» align = »align-left»]

Je zřejmé, že to nebyl trest, protože nedošlo k žádnému kontaktu obránce Norimberku. Aaron Hunt okamžitě reagoval sdělením rozhodčímu, že to nebyl trest a rozhodčí své rozhodnutí změnil.

Bohužel se nikdy nedozvíme, zda by reakce Aarona Hunta byla stejná, kdyby bylo skóre 0-0.

A tato hra byla od začátku poznamenána zdravou vůlí všech fotbalistů pomoci rozhodčímu. Již v prvních minutách hry Japonci Hiroshi Kiyotake z Norimberku přiznal, že se jako poslední dotknul míče, když rozhodčí zaváhal mezi signalizací gólového kopu nebo rohu.

V každém případě je třeba tomuto hráči poděkovat za mimořádný okamžik, který viděl na fotbalovém hřišti. Ostatní hráči si toho mohli všimnout a být tak čestní jako tento. Fotbal by vyhrál.

Ve sportu pro gaunery, ve kterém se mnoho hráčů zapsalo do historie pro své „bazény“, Aaron Hunt dokázal, že ve světě fotbalu stále existují pánové.

Abych byl upřímný, jak svět chodí, je to ekvivalent k tomu být člověkem vybraným mezi deseti tisíci ».

William Shakespeare (1564-1616) britský spisovatel.