Ma ei suutnud uskuda selle jalgpalluri reaktsiooni. See austab teda.

Laupäeva õhtul oli Saksamaa Bundesligas suurepärane ausa mängu hetk. See juhtus Nurnbergi ja Bremeni Werderi matšis.

Bremen Werder juhtis teisel poolajal 2: 0, kui Aaron Hunt (Bremeni Werderi mängija) sööstis külaliste piirkonda ja komistas. Kohtunik Manuel Gräfe juhtis tähelepanu karistusele, kui ta sai aru, et tegemist on lammutamisega ja nii see juhtus. See oli teise poolaja 74. minut:

Kui teile see video meeldis, jagage seda oma sõpradega!
[social4i size = »suur» joondama = »joondama-vasak»]

Ilmselgelt ei olnud see karistus, kuna Nurnbergi kaitsja ei olnud ühendust võtnud. Aaron Hunt reageeris koheselt, öeldes kohtunikule, et see pole karistus ja kohtunik pööras oma otsuse ümber.

Kahjuks ei saa me kunagi teada, kas Aaron Hunti reaktsioon oleks olnud sama, kui skoor oleks olnud 0: 0.

Ja seda mängu tähistas algusest peale kõigi jalgpallurite tervislik tahe kohtunikku aidata. Juba mängu esimestel minutitel jaapanlased Nürnbergi Hiroshi Kiyotake tunnistas, et puudutas palli viimasena, kui kohtunik kõhkles väravast või nurgast märku andmise vahel.

Igal juhul tuleb seda mängijat tänada selle erakordse hetke eest, mida ta jalgpalliväljakul nägi. Nüüd said teised mängijad seda tähele panna ja olla sama ausad kui see. Jalgpall võidaks.

Kelmide spordialal, kus paljud mängijad on oma "basseinide" tõttu ajalukku läinud, Aaron Hunt tõestas, et jalgpallimaailmas on veel härrasmehi.

Maailma au sees olemine võrdub kümne tuhande seast valitud meheks olemisega ».

William Shakespeare (1564-1616) Briti kirjanik.