16 imazhe që më frymëzuan në këtë 13 korrik

Ju ftoj të shijoni këto 16 imazhe që më frymëzuan më 13 korrik. Shpresoj që edhe ata të frymëzojnë ty. «Nga djepi në varr është një shkollë; kështu që ato që ju i quani probleme janë mësime ". Facundo Cabral

1) I ngurtësuar

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>
2) Të përpiqesh të mos qeshësh.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

3) Gjëja më e mirë për të bërë me duhanin.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

4) Pantoflat e Ajnshtajnit.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

5) Mos gjykoni zakonet e të tjerëve.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

6) Si po kalon vera juaj?

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

7) Ndihmoni.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

8) Asnjë hap më shumë.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

9) Norvegjia.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

10) Hidhni një gur në perëndim të diellit.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

11) Lënia e folesë.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

12) Një nga lojërat e mia të preferuara të fëmijërisë.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

13) Një bonsai nga një pishë e bardhë rreth 375 vjeç.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

14) Ata plaken por makina e tyre mban mirë.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

15) Dashuri e vërtetë.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

br>>

16) Mos fol ndërsa ai po ngas makinën.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.