Frazat më të mira të Chuck Norris të bëra nga ndjekësit e tij

chuck norris afër

Nëse jeni një tifoz i Chuck Norris, ju mund të dini të gjithë filmat që ai ka bërë dhe madje edhe dialogët e tyre. Nuk është për më pak! Ky personazh luhet nga Carlos Ray Norris dhe ka një mori ndjekësish në të gjithë botën. Falë filmave të tij, Chuck Norris, ai ka fituar "medaljen" e fortë dhe për shumë njerëz, ai bëhet më i miri në historinë e kinemasë.

Ky aktor amerikan ka luajtur në shumë filma dhe gjithashtu ka shumë meme në internet që i referohen qëndrueshmërisë së tij në ekran. Në filmat e tij ai gjithmonë mbronte ligjin dhe drejtësinë me grushta dhe shkelma, por mbi të gjitha, me goditjet e tij fluturuese. Atij i pëlqente të shpërndante plumba të trilluar në filmat ku ai luajti midis viteve 80 dhe 90.

Përveç se ishte aktor, ai ishte më shumë në jetën e tij reale, si një kampion bote i karatesë (atë që bëri në filmat e tij e dinte se si duhej ta bënte atë). Ai gjithashtu shërbeu në forcën ajrore dhe ka markën e tij të ujit në shishe. Në jetën e sotme, ai ka një jetë më të relaksuar duke qenë gati oktogjenar, por vazhdon të mbush zemrat e të gjithë ndjekësve të tij dhe filmat e tij nuk dalin nga moda.

chuck norris goditje e famshme

Nëse ju pëlqen Chuck Norris, atëherë ka më shumë të ngjarë që ju pëlqen të dini disa nga frazat e tij të famshme të shpikura nga ndjekësit e tij.

Artikulli i lidhur:
36 citime motivuese nga filma

40 Chuck Norris citon nga ndjekësit e tij

 1. Dikush dikur u përpoq t'i thoshte Chuck Norris se goditjet rrotulluese nuk janë mënyra më e mirë për të shkelur dikë. Ky fakt është regjistruar nga historianët si gabimi më i keq që ka bërë dikush.
 2. Chuck Norris dikur vuri bast kundër NASA-s se ai mund të mbijetojë një hyrje në atmosferë nga hapësira pa një kostum mbrojtës. Më 19 korrik 1999, një Chuck Norris i zhveshur hyri përsëri në atmosferën e Tokës, duke udhëtuar nëpër 14 shtete dhe duke arritur një temperaturë prej 3.000 gradë. Në siklet, NASA publikoi se kishte qenë një meteorit dhe ende i detyrohej një birrë.
 3. Chuck Norris nuk ka ditëlindjen, është ditëlindja e Chuck Norris.
 4. Chuck Norris shpiku një gjuhë që përfshin karate dhe goditje rrotulluese. Kështu që herën tjetër që Chuck Norris do të shkelë gomarin tuaj, mos u ofendoni, ai po përpiqet t'ju tregojë se i pëlqen kapelja juaj.
 5. Disa njerëz hanë këmbët e bretkosës. Chuck Norris pëlqente të hante këmbë zvarranikësh. Tani ata janë gjarpërinj.
 6. Chuck Norris shpërtheu qirinjtë e ditëlindjes një herë. Kishte Eklips.
 7. Lotët e Chuck Norris shërojnë kancerin. Gjynah që ai nuk ka qarë kurrë.
 8. Nëse mund ta shihni Chuck Norris, ai mund t'ju shohë. Nëse nuk mund ta shihni Chuck Norris, mund të jeni vetëm sekonda nga vdekja.
 9. Chuck Norris ndërtoi një makinë kohe dhe udhëtoi në të kaluarën për të shmangur vrasjen e JFK. Kur Oswald gjuajti, Chuck ndaloi tre plumbat me mjekrën e tij, duke i devijuar ato. Koka e JFK shpërtheu nga tronditja.
 10. Ligji i gravitetit: çdo trup tërheq një trup tjetër në masën që Chuck Norris është i interesuar.
 11. Ligji i parë i veprimit dhe reagimit: Çdo veprim shkakton një reagim të barabartë, por të kundërt, përveç nëse ai veprim është Chuck Norris, në këtë rast shkakton goditje rrotulluese.
 12. Chuck Norris nuk ka hije sepse nuk ka asgjë në univers që mund të duket si ai. grusht chuck norris
 13. Chuck Norris fryn timonin e SUV-së së tij vetëm me mushkëritë e tij.
 14. Bruce Lee ishte i vetmi në gjendje të shmangej një goditje tjerrjeje të Chuck Norris, por lëvizja që ai duhej të bënte për ta shmangur atë e vrau atë.
 15. Chuck Norris dikur luftoi me një ari, një tigër, një luan, një krokodil dhe një pumë. Ai i mundi të gjithë duke i lidhur me një anakonda.
 16. Në fillim gjithçka ishte asgjë. Pastaj Chuck Norris i dha atij një goditje tjerrjeje dhe i tha: Gjeni vetes një punë. Kështu filloi bota.
 17. Ka dy lloje njerëzish në botë: Chuck Norris dhe ata që do të vdesin.
 18. Chuck Norris është në gjendje të përziejë ujë me vaj duke trazuar me gishtin e tij.
 19. Chuck Norris shpëtoi nga Prison Break në 15 minuta, ndërsa ndaloi për drekë.
 20. Mënyra më e shpejtë për të shkuar në zemrën e një burri është grushti i Chuck Norris.
 21. Nëse shikoni në një pasqyrë dhe thoni "Chuck Norris" 3 herë, ai do të shfaqet dhe do të vrasë të gjithë familjen tuaj, por të paktën ju do të keni arritur të shihni Chuck Norris.
 22. Kur Chuck Norris flet, të gjithë dëgjojnë dhe vdesin.
 23. Chuck Norris është i vetmi njeri që ka fituar një ndeshje tenisi kundër një muri me tulla.
 24. Chuck Norris nuk fle. Ne pritje.
 25. Lotët e Chuck Norris shërojnë kancerin. Gjynah që ai nuk ka qarë kurrë.
 26. Chuck Norris ka qenë në Mars, kështu që nuk ka shenja jete në atë planet.
 27. Chuck Norris shpiku lugën sepse vrasja e njerëzve me thikë ishte shumë e lehtë.
 28. Chuck Norris nuk gjuan, sepse fjala gjuetia nënkupton probabilitetin e dështimit. Chuck Norris del për të vrarë.
 29. Chuck Norris shet urinën e tij të konservuar. Njihet si Red Bull.
 30. Chuck Norris nuk lexon libra. Ai i ngul sytë deri sa të marrë informacionin që dëshiron.
 31. Chuck Norris një herë goditi një kal në mjekër. Pasardhësit e tyre njihen sot si gjirafë.
 32. Chuck Norris ka një respekt të thellë për jetën e njeriut ... nëse nuk i pengon.
 33. Nëse mund ta shihni Chuck Norris, ai mund t'ju shohë. Nëse nuk mund ta shihni Chuck Norris, mund të jeni vetëm sekonda nga vdekja.
 34. Chuck Norris nuk vuan kurrë nga kapsllëku, jashtëqitja shpëton nga trupi i Chuck.
 35. Për të treguar që rrahja e kancerit nuk është aq e vështirë, Chuck Norris piu 15 kuti duhani në ditë për dy vjet dhe zhvilloi 7 lloje të ndryshme të kancerit, vetëm për t'i hequr qafe duke bërë shtytje për 30 minuta. pistoleta chuck norris
 36. Chuck Norris nuk bën gjalpë, ai tjerr lopë dhe gjalpi del prej tyre.
 37. Chuck Norris fillimisht u shfaq në lojën "Street Fighter II", por u hoq sepse secili buton e bëri atë të bënte një goditje rrotulluese. Kur u pyet për këtë “dështim të sistemit” Norris u përgjigj “Kjo nuk është një dështim i sistemit”.
 38. Chuck Norris po i mungonte një satelit natyror i Tokës, kështu që ai u përplas në tokë dhe e quajti Hëna.
 39. Chuck Norris e mësoi Mozartin të luante.
 40.  Chuck Norris dikur rrëzoi një aeroplan gjerman me gishtin e tij duke bërtitur "Bang!"

Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.