"Ju lutem jini të lumtur" (Libri Audiobilues)

Një libër audio nga Andrew Matthews të mësojmë të jemi optimistë në vështirësitë që na paraqet jeta. Rrëfehet me një zë shumë të këndshëm.

Ju do të gjeni një mënyrë për t'u argëtuar dhe jini të lumtur në ditën tuaj në ditë.

(Luajtësi shfaqet vetëm me shfletuesit Mozilla Firefox ose Google Chrome, nuk do ta shihni në internet explorer)

Pjesa e parë

Pjesa e dytë

Pjesa e tretë

Pjesa e katërt


19 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Linaisabel Castrillon dijo

  Unë dua ta ndaj këtë audio me miqtë e mi ... për ju

 2.   Samuel Escoriza dijo

  falënderim

  1.    Mayra hernandez perez dijo

   libër i shkëlqyeshëm, e rekomandoj

  2.    Mayra hernandez perez dijo

   libër i shkëlqyeshëm, e rekomandoj

 3.   Samuel Escoriza dijo

  falënderim

 4.   Gaby vargas dijo

  shume baba ... faleminderit

 5.   Andrea Cristina Placencia Alvarez dijo

  E bukur! .. Shumë e lumtur që gjeta këtë faqe.

 6.   Coruña e Pritjes Ndihmë Kafshët dijo

  Muy bonito

 7.   Coruña e Pritjes Ndihmë Kafshët dijo

  Shumë e bukur dhe shumë e mirë për të ndihmuar shumë njerëz këtë audio

 8.   engjëll manuel dijo

  Veryshtë shumë mirë, është e mrekullueshme.

 9.   Patricia Suchiapa Gutierrez dijo

  Ky libër është shumë interesant. Unë e rekomandoj atë!

 10.   Caro Arolfo Aguero dijo

  Shumë e bukur dhe shumë e mirë për të ndihmuar shumë njerëz këtë audio

 11.   Alejandra Osuka Esparza dijo

  FALEMINDERIT W ISHTE NDIHM E MADHE..XD

 12.   Francisco Javier Garcia Lopez dijo

  Isshtë një Audio-libër i çmuar për shkak të përmbajtjes transcendentale të përmbajtjes së tij, qartësisë së leximit, sfondit muzikor, me pak fjalë NJON Mrekulli e një libri, shumë e mirë për të rritur vetëvlerësimin e vetvetes ose të kaq shumë njerëzve që kanë një problem emocional. Me përulësi. FALEMINDERIT.

 13.   Eliana dijo

  autoayuda

 14.   Raphael Ochoa dijo

  ky libër audio shumë i mirë për të ndihmuar shumë njerëz gjatë gjithë jetës së tyre

 15.   Camila dijo

  "Unë kam kaluar nëpër shumë gjëra shumë të vështira, të cilat pak kanë ndodhur".

 16.   Edgar dijo

  Urime, kur dëgjoni këtë audio, nga sot fati juaj do të ndryshojë, mos vazhdoni të mbani rrethanat e kaluara që ju pengojnë të arrini sukseset tuaja të ardhshme.

 17.   Nicolas dijo

  Është shumë interesante