Libri i audios: Kush ma ka marrë djathin?

kush ma ka marrë djathin

Unë ju lë me këtë klasike e autoayuda. Nuk e kisha lexuar kurrë deri dje kur pata mundësinë ta dëgjoja.

Mendova se ai do të ishte më mirë, sepse kisha dëgjuar shumë për të. Më dukej tepër fëminore, megjithëse fabula nuk është e keqe. Qëndroni me mësimet e tij: ne duhet të jemi të përgatitur për ndryshime, sepse jeta është ndryshim i vazhdueshëm. Kush di të përshtatet me rrethanat do të jetë i lumtur.

Shijoje.


Ju kujtoj se keni më shumë libra audio në këtë postim: Libra të vetë-ndihmës.


20 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Adriana Audel dijo

  Më pëlqen të lexoj, por ndjej që më pëlqen të dëgjoj më shumë libra, faleminderit për mundësinë që më jepni

 2.   Ingrid solis dijo

  Unë dua qasje në libra

 3.   carmen ruizz avila dijo

  ISHTE nje metode me e shpejte dhe arrita te njejtin konkluzion K Sikur ta kisha lexuar shume mire e rekomandoj

 4.   Reme Fernandez Bonilla dijo

  Më ka pëlqyer ta dëgjoj, e rekomandoj që ta zbatojë në këto momente krize.

 5.   Reme Fernandez Bonilla dijo

  Më ka pëlqyer ta dëgjoj, e rekomandoj që ta zbatojë në këto momente krize.

 6.   Laabziithaa Maryylu Olmos dijo

  sooo bnnn

 7.   Valeria Munteanu dijo

  Unë kam qenë i kënaqur për të dëgjuar atë, unë e rekomandoj atë

  1.    Daniel murillo dijo

   Nuk e keni njohur? Oneshtë një nga librat më të njohur për zhvillimin personal ... megjithëse për mendimin tim ka edhe më të mirë.

  2.    Javier Arias francez dijo

   Ashtu si Daniel, unë do të isha i interesuar të mësoja rreth tyre! Pershendetje

   1.    Dolores Ceña Murga dijo

    Përshëndetje Javier, në këtë lidhje ka disa libra: https://www.recursosdeautoayuda.com/los-mejores-libros-de-autoayuda/
    regards

  3.    Daniel murillo dijo

   Përshëndetje Javier, një kënaqësi t'ju përshëndes. Për mua personalisht ai që ka depërtuar më shumë brenda meje ka qenë "Fuqia pa kufij" nga Anthony Robbins. Një tjetër shumë i mirë është "busulla e brendshme e Álex Rovira".

  4.    Daniel murillo dijo

   Përshëndetje Javier, një kënaqësi t'ju përshëndes. Për mua personalisht ai që ka depërtuar më shumë brenda meje ka qenë "Fuqia pa kufij" nga Anthony Robbins. Një tjetër shumë i mirë është "busulla e brendshme e Álex Rovira".

  5.    Karen rgm dijo

   Përshëndetje Daniel, duket se ju dini shumë për këto tema I. Unë do të doja të ju lutem nëse mund të më ndihmoni të gjej këta libra që përmendët s. A është e mundur që t’i shkarkoj për t’i dëgjuar më vonë?

 8.   Edith estrada dijo

  analogji e mire !!

 9.   Aurora Villasis Arcovedo dijo

  LIBRI SHUM I MIR,, ISSHT AN NJ AN SHEMBULL T TO JENI N VINDJ OF P OFR NDRYSHIMET QAT JAN NDRMARR NGA DITA DITA !!!

  1.    Daniel murillo dijo

   Më vjen mirë që ju ka pëlqyer Aurora.

 10.   Moises dijo

  Si ta shkarkoj librin audio?

 11.   Aleks Kord dijo

  Po sikur të mos kisha frikë?

 12.   Abel dijo

  Ju lutem mund të më tregoni se si ta shkarkoj librin audio, faleminderit.

  1.    Daniel dijo

   Përshëndetje Abel, më vjen keq por nuk mund të shkarkohet.