19 Audione Falas për Vetë-Ndihmë (për të jetuar më mirë)

Unë ju paraqes këto 19 krejtësisht audiot e ndihmës vetjake. Ato përfshijnë leksione dhe libra audio më të mirë për vetë-ndihmë me një zë njerëzor.

Lista e audios për vetë-ndihmë

 1. "Fat i mirë" nga alex rovira
 2. Sekretet e suksesit financiar
 3. Audio: Krishnamurti dhe arsimi
 4. Audio: Reagime pozitive
 5. Audio: plakje e shëndetshme
 6. Audio «Alkimisti» nga Paulo Coelho
 7. Audio «101 mënyra për të transformuar jetën tuaj»
 8. Audio «Më lër të të tregoj» nga J. Bucay
 9. Audio «Babai i pasur, babai i varfër»
 10. Takimi i verbër [AUDIOCOUNT]
 11. Libër audio: «Busulla e brendshme» nga A. Rovira
 12. Audio: "Ju lutem jini të lumtur"
 13. Audio: Murgu që shiti Ferrarin e tij
 14. Audio: 5 personat që do të takoni në parajsë
 15. Fjalim nga Deepak Chopra
 16. Motori i kërkimit [AUDIOCOUNT]
 17. Konferenca e Punset në Meksikë
 18. Si të bëni gjumë cilësor
 19. Fuqia e vendimeve

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   karla roana dijo

  Mirëmëngjesi dëshiroj të kem librin audio të 4 marrëveshjeve

  falënderim

 2.   Miguel Perera dijo

  si të shkarkoni këto libra

 3.   Carlos lara dijo

  Faqe shumë e mirë

  1.    Dolores Ceña Murga dijo

   falënderim

 4.   hadrian dijo

  artigo e shkelqyer

 5.   shinovidxd dijo

  Do të doja që një audio të ndalonte së qeni një paralajmëruese

  1.    i stuhishëm dijo

   Unë kam një të tillë por nuk do ta transmetoj ty, është vetëm për mua

 6.   Nazario David Gonzalez Ortega dijo

  Faleminderit për ndarjen e këtyre librave të shkëlqyeshëm.

 7.   Alicia dijo

  Unë do të doja të kisha audiot që të mund t'i zbatoja tek pacientët e mi.
  Falënderim

 8.   Gustavo dijo

  Unë dua audiot, si t'i shkarkoj ato

 9.   mars dijo

  si të bëni gjumë cilësor

 10.   anonim dijo

  Si ta shkarkoj

 11.   Pak dijo

  Pse nuk mund të dëgjohen ose shkarkohen audiot?