25 frazat e ditëlindjes për një mik

ditelindjen e shokut

Kush ka një mik ka një thesar, të gjithë e dinë këtë… Dhe kur i vjen ditëlindja është një moment i veçantë sepse do të thotë që atë ditë nëna e saj e solli atë në botë dhe kjo është arsyeja pse ajo ekziston sot. Sigurisht që është një moment kremtimi që nuk mund të neglizhohet. Festa ose dhurata që dëshironi të bëni është e veçantë, por Ajo që nuk mund të mungojë në asnjë mënyrë është një frazë e bukur që ju ia kushtoni për ditëlindjen e tij.

Shoqja juaj meriton që ju t’i kushtoni disa fjalë asaj duke i thënë asaj sa e mrekullueshme është për ju, por mbi të gjitha, që ajo ndjen dashurinë e vërtetë që ndjeni ndaj saj dhe miqësisë suaj. Meqenëse një miqësi është si një bimë, duhet të kujdesesh për të që ajo të funksionojë.

Fraza të ditëlindjes për mikun tuaj

Pra, nëse doni t’i përcillni shoqes suaj me fjalë se sa e veçantë është për ju në ditëlindjen e saj, mos harroni këto fraza. Mund t'i shkruani dhe t'i ruani në mënyrë që t'i përdorni kur të keni nevojë. A) Po, Ju gjithmonë do të keni disa fjalë të bukura për t'i kushtuar asaj shoqes së veçantë për ditëlindjen e saj, marrë shënim!

ditelindjen e shokut

 1. Urime shoku! Sot është dita juaj e madhe. Prandaj, unë kërkoj që të mos ju mungojnë arsyet për tu ndjerë të lumtur, në paqe dhe të rrethuar nga njerëzit që doni. Festoni këtë datë me një gëzim të madh në zemrën tuaj. Gezuar Ditelindjen e dashur!
 2. Më shumë se një mik, ti ​​ke qenë motër për mua, dhe për këtë dua të të falënderoj dhe të të tregoj sa me fat ndihem që kam praninë tënde në jetën time. Gëzuar ditëlindjen!
 3. Shumë urime shoku, shpresoj që sot në ditën tuaj të veçantë gjithçka të shkojë ashtu si dëshironi. Faleminderit shumë që ishe aty pranë meje në çdo kohë, faleminderit që ndave me mua gjatë gjithë ditëve të tua, faleminderit që më lejoi të hyj në jetën tënde. Ju uroj ditëlindjen, ju dua me gjithë zemër.
 4. Gezuar ditelindjen, mik! Qoftë sot e veçantë sa miqësia jonë. Mund të keni gjithmonë një shpatull për t'u mbështetur, një buzëqeshje në fytyrën tuaj dhe një arsye për të vazhduar më tej.
 5. Gjithmonë e vlerësoj që ti je ajo shoku mahnitës që më shkëlqen ditët. Keni një ditëlindje të mrekullueshme, plot përqafime, dashuri dhe gëzim. Urime shoku!
 6. Ju jeni e bukur, brenda dhe jashtë, unë ju adhuroj dhe gjithashtu që ju jeni miku im i dashur. Gëzuar ditëlindjen! Dita juaj qoftë e lumtur dhe e paharrueshme, dhe rruga juaj nëpër jetë ndriçohet gjithmonë nga paqja dhe dashuria.
 7. Sepse dikush aq i veçantë dhe unik sa ti meriton të gjitha të mirat që ekzistojnë në atë jetë. Ju meritoni të keni qiellin të hapur dhe bekimet më të mira të derdhen në jetën tuaj.
 8. Edhe pse sot duket si një ditë më shumë e vitit, nuk është, pasi që po kjo ditë, disa vjet më parë, lindi një grua e bukur si brenda ashtu edhe jashtë, shoqja ime më e mirë. Uroj që kjo ditë të jetë e paharrueshme për ju dhe të keni një kohë të shkëlqyeshme me të dashurit tuaj. Sigurisht, mos harroni për mua! Urime ditelindjen e shokut
 9. I dashur mik, në këtë ditë të veçantë dhe unike ju uroj më të mirën dhe dua që ju të dini se gjithmonë mund të mbështeteni tek unë. Gëzuar ditëlindjen!
 10. Pak njerëz kanë arritur të më ngrejnë nga shtrati në të gdhirë për të biseduar, por ti e bëre atë në asnjë kohë. Të dua mik dhe të uroj shumë ditëlindjen.
 11. Miqësia juaj është një dhuratë e shkëlqyer që jeta më ka dhënë dhe që nuk do ta humbas kurrë. Ju jeni shumë i rëndësishëm për mua dhe unë doja ta dini atë sot, në ditëlindjen tuaj. Të dua shoku im urime.
 12. Sa me fat jam qe te gjej dhe mund te krijoj nje miqesi te bukur me ty. Lus Zotin të na lejojë të vazhdojmë ta kultivojmë dhe të na japë gëzimin që kemi momente më të ndara.Gëzuar ditëlindjen, mik!
 13. Sot të gjithë po festojnë, sepse të gjithë njerëzit që ju duan do të shijojnë ditëlindjen tuaj me ju. Ne duam t'ju urojmë, nga zemra, që të keni një ditëlindje të mrekullueshme.
 14. Faleminderit që ekziston, faleminderit që ishe një mik kaq i mirë, faleminderit për të gjitha këshillat e tua dhe faleminderit që ishe shoku më i gëzuar dhe argëtues që mund të ekzistojë. TE DUA SHOK!
 15. Unë do të doja të ndaja edhe shumë vite me ju për të parë që të gjitha ëndrrat tuaja bëhen realitet sepse ju jeni një person shumë luftëtar dhe i aftë për të arritur secilin dhe secilin. Keni një ditëlindje të bukur, mik!
 16. Kaq shumë kafe dhe pasdite historie që i kalonim së bashku, dhe tani që jemi larg, ka pak kohë, por të këndshme, në të cilat arrijmë të flasim. Sot nuk mund të humba rastin të të dërgoj një mesazh për të të kujtuar se të dua shumë dhe të kam parasysh, pavarësisht largësisë. Gezuar ditelindjen shoku!
 17. Sot në ditën tuaj, i dashur mik, unë vij të ju jap sukseset më të mëdha dhe urimet më të mira, faleminderit për të gjithë mbështetjen që më keni dhënë dhe ato këshilla të mençura. Urime ditelindjen shoku me i mire.
 18. Edhe nëse nuk jeni nga gjaku im, dhe as nuk jetoni me mua, unë dua që ju të dini se gjithmonë do të jeni pjesë e familjes time dhe se gjithmonë mund të keni besim tek unë. Ju jeni si një motër për mua. Prandaj, ju uroj sukseset më të mira në këtë botë. Urime për mikun tuaj të ditëlindjes!
 19. Mik, ti ​​je një person shumë i vëmendshëm dhe i përulur që meriton të gjitha të mirat që mund të ekzistojnë në këtë jetë. Shumë urime, sot në ditën tuaj dhe gjithmonë. Urime ditelindjen shoku me i mire! ditelindjen e shokut
 20. Keni një ditëlindje të mrekullueshme si ju, miku im! Dhe kurrë mos ndrysho - qëndro i njëjtë me veten tënde: bukur dhe me shkëlqim brenda dhe jashtë. Te dua shum zemer
 21. Në këtë datë të rëndësishme në jetën tuaj, rrethohuni me miqtë dhe familjen tuaj në mënyrë që ta festojmë së bashku. Mund të mos mungojë dashuria, paqja dhe shëndeti. Mund të mos mungojë gëzimi apo lumturia. Ju i meritoni të gjitha ato dhe shumë më tepër. Urime shoku!
 22. Ashtë krenari të mbash një miqësi kaq shumë vjeçare dhe e di që është e mundur vetëm sepse je ai person i jashtëzakonshëm. Unë të dua, miku im, dhe uroj që të jesh gjithmonë shumë i lumtur dhe të arrijmë së bashku pleqërinë!
 23. Ne jemi njohur kohët e fundit por ndjehem sikur ju kam njohur gjatë gjithë jetës sime. Sot është ditëlindja juaj dhe unë jam i lumtur të di se edhe në një periudhë të shkurtër kohe, unë jam pjesë e saj. Shpresoj të festoj të gjitha ditëlindjet e tjera që keni pranë. Unë të dua!
 24. Ju jeni një mik i bukur brenda dhe jashtë, një qenie njerëzore mahnitëse dhe për shkak të kësaj, ju meritoni të gjitha të mirat në këtë ditë. Mos harroni se unë do të jem pranë jush sot, nesër dhe gjithmonë. Mbi ty mik!
 25. Sot është një ditë shumë e veçantë sepse erdhe në botë, urime miku im!

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.