Kjo është ajo që ndodh kur babai juaj është një artist i Photoshop

Emil Nystrom është një fotograf suedez dhe baba i një foshnje të bukur. Jo vetëm kaq, ai ai ka zotëruar Photoshop dhe ka një imagjinatë të pabesueshme. Sipas profilit të tij në blogun e tij, ai e do punën e tij… dhe kjo tregon. Pra, në vend që të bëjë foto normale të foshnjës së tij, Emil bën diçka shumë më freskët.

Vajza e tij ka qenë një superheronjë, një ninja, një mekanike dhe shumë më tepër në këtë seri fotografish që babai i saj krijoi. Ju nuk do të jeni në gjendje të ndihmoni por të buzëqeshni kur i shihni.

Emil krijon fotot me ndihmën e gruas së tij. Vajza nuk mund të qëndrojë akoma në këmbë kështu që gruaja e tij e mban atë dhe kthen kokën. Atëherë Emil do të kujdeset që gruaja e tij të zhduket duke përdorur Photoshop.
Emil nystrom

Talenti dhe imagjinata e Emil zbulohen në këtë foto.
Emil nystrom

Vajza e tij e vogël është madje e aftë të rregullojë makina
Emil nystrom

Jo vetëm kaq, vajza juaj e vogël është gjithashtu një superheronjë.
Emil nystrom

Një tapë dhe futet në ujë.
Emil nystrom

Vajza ngjitet në raftet dhe madje edhe fluturon.
Emil nystrom

Edhe pse kjo është false, do të ishte mirë nëse shoku juaj më i mirë do të ishte një shimpanze.
Emil nystrom

Ajo është foshnja e parë Ninja.
Emil nystrom

Siç mund ta shihni, pasi të keni përvetësuar Photoshop, kjo është vetëm çështje imagjinate dhe nëse keni një model aq simpatik sa kjo foshnjë, suksesi është i madh sepse këto foto kanë udhëtuar tashmë në gjysmën e botës.

Nëse dëshironi të shihni më shumë vepra nga ky artist i madh, mund t'i vizitoni su portofol në internet o Facebook faqe .

Nëse ju pëlqeu këto foto të këndshme, ndani ato me miqtë tuaj!


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.