Libri Audior «Fati i Mirë», nga Álex Rovira

Paç fat nga Álex Rovira dhe Fernando Trias është një libër i shkëlqyeshëm se si duhet të krijojmë kushtet e nevojshme në mënyrë që fat i mire shfaqen në jetën tonë.

Përmes një historie të bukur këta dy autorë na tregojnë se si mund të arrijmë gjithçka që kemi vendosur të bëjmë nëse përdorim mjetet e nevojshme.

Álex Rovira na jep çelësat e "Fatit të mirë" si për biznes ashtu edhe për jetën tonë personale.

Unë ju lë audion e këtij libri fantastik që në 88 minuta do ta keni përfunduar, shtypni luajtjen: (luajtësi shfaqet vetëm me shfletuesit Mozilla Firefox ose Google Chrome, nuk do ta shihni në internet explorer)


12 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Danny gordi dijo

  Unë tashmë e kam atë!

 2.   Rubén Bueno Menendez dijo

  libër i shkëlqyeshëm

 3.   Taitus rivera dijo

  Libër i shkëlqyeshëm !!

 4.   Mario Mejia dijo

  Faleminderit për audion, është shumë interesante.

 5.   Meksikanë meksikanë dijo

  një nga audiot e mia të preferuara nga alex rovira, është më e bukura, na ndihmon të mendojmë të meditojmë për qëllimet tona, moshën, faleminderit për ndarjen

 6.   Spiranca Jimenez Lopez dijo

  Shkëlqyeshëm, faleminderit për ndarjen dhe që nuk jeni aspak egoist, shpresojmë që të na bashkoheni ose ne do të bashkohemi me shumë të tjerë me të njëjtin qëllim, faleminderit 1000

 7.   John Paul Quispe dijo

  FALEMINDERIT SHUM P FORR SHPRBLIMIN ME NE. EDHE M M SHUM ATA Q WE NDARIM ME STUDENTT TON.

 8.   Mary dijo

  Ju lutem dëgjojeni

 9.   Sandra dijo

  Faleminderit libër i shkëlqyeshëm për këtë mundësi audio.

 10.   Pupë dijo

  Shume mire!!!

 11.   Carlos Luis Calderon Arce dijo

  Përshëndetje, ka qenë një kënaqësi e madhe për të dëgjuar librin tuaj audio, është i shkëlqyeshëm, shumë faleminderit.

 12.   Stefania dijo

  Përshëndetje, nuk shoh fare audio .... sepse ?????
  vetëm reklama