Fraza dhe imazhe të natës së mirë

flini te lumtur sepse ju urojne naten e mire

Kur e doni një person, ju pëlqen t'i uroni të gjitha të mirat që mundeni në çdo kohë të ditës. Kurdoherë që ju kujtoni dhe falë teknologjive të reja, ju thoni mirëmëngjesi ose kushtoni disa fraza dashurie në mënyrë që ai të kujtojë sa i rëndësishëm është për ju, apo jo? Kur merrni një mëngjes të mirë ose natë të mirë nga një person, në një mënyrë ose në një tjetër, ajo prek zemrën tuaj sepse e dini, se keni qenë ai mendim kur zgjoheni ose para se të shkoni në shtratin e një personi tjetër.

Të jesh mendimi i një tjetri është i rëndësishëm, sepse kjo do të thotë që personi tjetër me të vërtetë kujdeset për ty, se do të thuash diçka më shumë sesa të jesh një i njohur që kalon në jetën e tyre. E njëjta gjë ndodh me ju kur i shkruani një personi tjetër duke i kushtuar fjalë të bukura të natës së mirë. Ju në mënyrë indirekte po i thoni se ai është një person i rëndësishëm për ju, që e mbani mend atë ose atë pak para fundit të ditës.

Mos qëndroni vetëm në fjali

E mira është që përveçse të shkruash një frazë për t’i thënë natën e mirë atij personi që do, mund të shkosh edhe pak më tej dhe gjithashtu t’i kushtosh disa imazhe të bukura të natës së mirë. Ai person mund të jetë prindërit tuaj, partneri juaj, një mik, një i afërm që doni, një bashkëpunëtor i rëndësishëm për ju ... Mund të jetë çdokush me të cilin dëshironi të forconi lidhjen.

Natën e mirë për të uruar dikë të veçantë

Sepse në realitet, lidhja e njerëzve bëhet në këtë mënyrë; ndarja e përvojave dhe përparësia e marrëdhënies. Kujtimi i atij personi dhe njoftimi i tij përmes frazave dhe imazheve të natës së mirë do t'i ndihmojë ata të kuptojnë se ata janë të rëndësishëm për ju dhe se lidhja juaj, Mund të forcohet shumë nëse ndani përvojat së bashku.

Tjetra do t'ju japim disa ide në mënyrë që të mund t'i dërgoni ato fraza speciale të natës së mirë tek ai personi që aq shumë e doni. Ju mund të zgjidhni frazat dhe t'i dërgoni ato me email, përmes WhatsApp, përmes rrjeteve sociale, madje mund t'i shkruani në një copë letër dhe t'i lini në një vend të dukshëm në mënyrë që ata t'i lexojnë ato. Në rastin e imazheve të natës së mirë, do t'ju duhet vetëm t'i ruani ato në kompjuterin tuaj ose celularin tuaj dhe më pas dërgoji ato në Internet ose shtypi dhe më pas leri ato diku ku mund t'i shohësh, me një frazë ose përkushtim të bukur në anën e pasme.

Tani e tutje nuk do të keni asnjë justifikim dhe do të jeni në gjendje të zgjidhni një frazë çdo ditë për t'ia kushtuar atij personi ose njerëzve kaq të rëndësishëm për ju. A ju mungojnë idetë? Shkruani secilën nga ato që ju japim më poshtë!

çifti duke ecur në mes të natës

8 fraza natën e mirë me imazh

20 fraza natën e mirë

 1. Natën e mirë dielli që ndriçon ditët e mia! Ju jeni ylli që më mbroni ndërsa unë fle, pushoni shpejt se jeta është e shkurtër dhe dashuria jonë është shumë e gjatë.
 2. Natën e mirë dielli që ndriçon ditët e mia! Ju jeni ylli që më mbroni ndërsa unë fle, pushoni shpejt se jeta është e shkurtër dhe miqësia jonë është e përjetshme.
 3. Kur vjen nata më pëlqen të fle në gjumë duke menduar për ty, ëndrra të ëmbla.
 4. Edhe sonte do të doja të arrija tek ylli më i ndritshëm për të parë nga atje natën e gjatë të ëndrrave tuaja.
 5. Nuk ka vështirësi të sakrifikosh diçka për dikë, gjëja e vështirë është të gjesh një person të aftë të paguajë sakrificën për të qenë me një engjëll. Naten e mire
 6. Dreamsndrra të ëmbla për dikë që më bën të lumtur me buzëqeshjen e saj, që më kupton me sytë e saj dhe që më bën të ndjehem i dashuruar me vetëm një fjalë ... të kesh një ëndërr të bukur!
 7. Je e vetmja e aftë t’i japësh qetësi dhe qetësi zemrës sime, më jep një puthje dhe të premtoj se do të të ëndërroj. Naten e mire
 8. Më lejoni të shikoj dritaren tuaj sonte për të parë se si një engjëll fle, më falni nëse ju shqetësoj por nuk mund të ndalem së menduari për ju.
 9. Kemi kaluar një ditë shumë të lodhshme, është më mirë që të flini që nesër të zgjoheni plotësisht të rinovuar. Naten e mire.
 10. Unë dua kur të ëndërroj sepse mund të jetoj shumë lumturisht dhe ndjehem sikur të gjitha dëshirat e mia janë përmbushur. Kalofte nje nate shume te mire.
 11. I dashur mik, unë nuk mund të shkoj të fle pa ju dërguar më parë këtë tekst për t'ju uruar ëndrra të ëmbla dhe të keni një pushim të shkëlqyeshëm në mënyrë që nesër të zgjoheni rrezatues dhe me shumë optimizëm. Natën e mirë shok.
 12. Sonte është aq e bukur dhe e bukur sa ti, nganjëherë as nuk mund të fle nga mendimi për ty aq shumë, dashuria jote është gjëja më e mirë që më ka ndodhur prej kohësh.
 13. Në thellësinë e natës, ndërsa të gjithë flenë, unë vetëm mund të mendoj për ty, ti je ngrohtësia në të ftohtin e lagësht të vetmisë, shkëlqimi në shtëpinë e harresës.
 14. Kam menduar për një kohë të gjatë nëse më pëlqen të mendoj për ty apo të ëndërroj më shumë. E shihni, jeta ndonjëherë mund të paraqesë pyetje shumë mizore ... Të dua!
 15. Sonte do të fluturoj në ëndrrat e tua ndërsa rrezja e parë e dritës së diellit do të të ledhatojë, dhe unë, gjithmonë kaq kalimtare, do të të puth me buzëqeshjen që mund të ketë vetëm dikush jashtëzakonisht i lumtur.
 16. Netët e ëmbla rrezja e hënës që ndriçon ëndrrat e mia, vetëm ti di si t’i shndërrosh në histori fantastike që do t’i kujtoj përgjithmonë.
 17. Në errësirën e natës nuk shoh kurrë asgjë, qielli është shumë i vrenjtur për të treguar hënën dhe yjet, përveç njërit, një që shkëlqen aq shumë sa errësira më e errët ose reja më e trashë mund të fshihet. Ai yll je ti.
 18. Nata po afron dhe do të jesh gjithnjë pranë jastëkut tim, do të më dhurosh një puthje ndërsa shkruan një shënim, vetëm duke menduar se po shkruan diçka të bukur për mua më ngushëllon.
 19. Sa më shumë që të shoh aq më shumë më mungon, ëndërroj të fle afër jush çdo natë, në një shtëpi që na përkiste të dyve, për të ndarë me ju 24 orë buzëqeshje dhe përqafime. Unë të marr në thellësitë e shpirtit tim.
 20. Ka mbaruar edhe një ditë dhe ka ardhur momenti që të bëjmë një pushim të merituar. Kaloni një natë të mirë dhe ëndërroni për gjërat që ju pëlqejnë më shumë.

endrra te lumtura duke menduar se kush mendon per mua

Frazat që zgjidhni mund të ndryshohen në varësi të marrësit. Ju mund t’i dëshironi natën e mirë atij personi të veçantë që dëshironi të vazhdoni në jetën tuaj. Nëse gjithashtu, nëse po klikoni ketu Ju do të gjeni fraza të bukura të mëngjesit të mirë për t'u zgjuar me gëzim.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.