60 fraza qesharake flirtimi

fraza të mprehta për të flirtuar

Nëse kur doni të flirtoni, qëndroni pak të ndalur sepse nuk mund të mendoni për fraza qesharake, atëherë jeni në vendin e duhur. Kur filloni të pëlqeni dikë, ndjesitë që keni janë zakonisht të bukura... edhe kur jeni ende ju nuk e dini nëse jeni duke u kundërpërgjigjur nga ai person.

Nëse nuk dini si të silleni apo çfarë të thoni përballë atij personi që të kuptojnë se jeni të interesuar... Atëherë jeni me fat sepse ne kemi kërkuar për ju frazat më qesharake flirtimi. Ju mund të zgjidhni ato që rezonojnë më shumë me ju dhe përshtaten me personalitetin tuaj.

Zgjidhni fraza qesharake flirtimi

Mos qëndroni me frazat tipike të vjetruara të tipit “Ti studion apo punon”. Zgjeroni repertorin tuaj me të gjitha këto fraza qesharake flirtimi. Ju mund të gjeni nga argëtimi, deri tek disa pak të ndyra, por ato funksionojnë. Të paktën do të argëtoheni... Mos humbisni detajet dhe zgjidhni ato që ju pëlqejnë më shumë për t'i përdorur sa më shpejt të jetë e mundur!

fraza qesharake për të flirtuar

 • Sapo u zhvendosa në qytet, a mund të më jepni udhëzime se si të shkoj në shtëpinë tuaj?
 • Duhet të jesh i rraskapitur, sepse më ke rrotulluar gjithë ditën në mendjen time.
 • Një i çmendur si unë ka nevojë për një vidë si ju.
 • Jeni pokemon? - Jo sepse?. ju pokemon
 • Nëse gjumi është i bukur, imagjinoni veten me mua.
 • Përshëndetje, a jeni ambjentalist? Pse nuk vjen të më vendosësh një puthje në gojë?
 • A ju pëlqen Star Wars? Sepse më pëlqen Ylli me ty.
 • Kam humbur numrin tim të telefonit, a mund të më jepni tuajin?
 • Ti je aq e ëmbël saqë duke të parë ty aq shumë po trashem.
 • Më duhet të filloj të të ngarkoj qiranë, se ke kohë që jeton në zemrën time.
 • Pra, a më nxirrni nga zona e miqve apo duhet të dal prej saj?
 • Ju jeni i vetmi qenie njerëzore me dy zemra: tuajën dhe timen.
 • Unë dua të jem "sa shije të shëmtuara keni" të mamasë suaj.
 • Që kur të pashë, më humbi mendja. Tani kam nevojë për një avokat.
 • Tre është shumë, po të rrimë vetëm?
 • Të dua me gjithë barkun, do ta thosha me zemër por barku im është më i madh.
 • Le të bëjmë një treshe: Ti, unë dhe gjithë jetën.

fraza qesharake për të flirtuar

 • Do të doja të isha Photoshop për t'ju retushuar dhe retushuar.
 • Ti je si rrokullisja e nënës sime: Unë të shoh që po vjen dhe zemra më rrah.
 • Përshëndetje, emri im është X, por mund të më telefononi sonte.
 • A e dini sa peshojnë arinjtë panda? Mjaft për të thyer akullin: si e keni emrin?
 • Unë nuk do të jem inxhinier, por do të arrij t'ju bëj të lumtur.
 • Nuk jam i sigurt që jam tipi juaj, po ta provojmë?
  E kam lenduar veten duke te pare, je shume e bukur, a mund te me japesh emrin dhe numrin e telefonit te rregulloj sigurimin?
 • As Google Maps nuk mund të më ndihmojë të gjej veten sepse jam i humbur në shikimin tënd.
 • Ja ku jam, cilat ishin 2 dëshirat tuaja të tjera?
 • Ti më bën të përplasem në mure kur të shikoj ty.
 • Hej, do të më japësh paratë tani? Se qe kur te njoha ke 8 muaj qe jeton ne zemren time pa paguar qera.
 • Nuk do ta besoni, por deri para 20 sekondash isha lezbike.
 • Nuk jam faji im që të dua, është vetëm faji yt që je kaq i pashëm.
 • Shpresoj që ju të dini se si të bëni ringjalljen gojë më gojë, sepse mund të humbas mendjen çdo minutë pasi t'ju shoh.
 • Më thuaj emrin tënd të të pyes kur të vijnë mbretërit.
 • Pavarësisht se çfarë ndodh, unë gjithmonë do t'ju mbështes në gjithçka. Në mur, në tavolinë, në divan, në krevat...
 • Unë mendoj se ju vuani nga mungesa e një vitamine të quajtur: Unë.
 • Të ofroj diçka? Uji? Lëng? Zemra ime? Një jetë së bashku?
 • Besoni në dashurinë me shikim të parë apo duhet të kaloj sërish para jush?
 • Nëse do të mund të kisha një superfuqi tani, do të doja të isha në gjendje t'ju them se sa shumë dua të të takoj.
  Po bëj katalogun e restoranteve më të mira të qytetit, a mund të më ndihmoni ta plotësoj?
 • Duhet të më blesh një fjalor, kur të shoh, ngelem pa fjalë.
 • Më buzëqeshe apo sapo doli dielli?
 • Sapo pashë një engjëll, nuk jam i sigurt se jam në tokë.
 • Në shtëpi më kanë mësuar të ndjek ëndrrat, a mund të të çoj në shtëpi?
 • Ju duhet të jeni të lodhur sot pas gjithçkaje që bëmë në ëndrrën time mbrëmë.
 • Unë kam marrë tashmë whatsapp-in tuaj, tani dua të hyj në zemrën tuaj.
 • Më thuaj nënës tënde se mezi pres që të bëhet vjehrra.
  Doja te te thoja qe me pelqen por e verteta eshte qe te dua.
 • E di që është e ekzagjeruar të kërkosh numrin tënd kur as nuk njihemi, por...si e sheh martesën tani?
 • Më falni mungesën e përpikmërisë: do të kisha dashur të kisha ardhur në jetën tuaj më herët.
 • Për shkak të tundimeve si ju, ka plot mëkatarë si unë!
 • Më falni, a kemi ndonjë shok të përbashkët për të na prezantuar?

fraza për të flirtuar

 • Ju keni diçka në fytyrën tuaj: buzëqeshjen më të bukur që kam parë ndonjëherë në jetën time.
 • Po t'i japim vetes pak kohë? Për shembull, ju më jepni dhuratën tuaj dhe unë ju jap të ardhmen time.
 • Të shoh ty më ka ndikuar në zemrën time më shumë sesa konsumimi i pandërprerë i triglicerideve dhe transaminazave.
 • Unë nuk jam një qen, por thuaj me ty.
 • Jeni Google? Sepse ti je gjithçka që kërkoj.
 • Hej, a po kandidoni për zgjedhje? Sepse ti je gomar.
 • Nëse Adami do të hante një mollë për Evën, unë do të haja të gjithë Kopshtin e Edenit për ju.
 • Çfarë po bën një yll kaq poshtë në qiell?
 • Për një çast mendova se kisha vdekur dhe hyra në parajsë, por tani shoh që jam ende gjallë dhe është parajsa që më ka ardhur.
 • A mund të më thoni emrin tuaj? Dje të pashë në ëndërr dhe kur do të më tregoje, u zgjova!
 • Dua te te puth.
 • A ndodh që nëna juaj të ketë një dyqan lulesh? Sepse ju jeni një lule e bukur.
 • Nëse mendon se mendoj për ty gjithë ditën, e ke gabim. Gjithashtu gjithë natën.
 • As miopia nuk më pengon të shoh gjithë bukurinë tënde.
 • Sot miqtë e mi thirrën një ambulancë dhe unë po vdisja për ty.

Deri tani përzgjedhja jonë e frazave qesharake për të flirtuar, a keni zgjedhur tashmë tuajën?


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.