Fuqia e vendimeve

Sot kam vendosur të krijoj Podcast-in tim të parë. Do të përpiqem të bëj një podcast ditor prej rreth 5 minutash që ju ta dëgjoni dhe t'ju ndihmoj të reflektoni mbi jetën tuaj.
Podcast-i i sotëm titullohet Fuqia e vendimeve.Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   lorenzo dijo

    i shkëlqyer