Konferenca e Përmirësimit Personal: "8 sekretet e suksesit"

Një burrë që arriti sukses duke bërë atë që donte më shumë filloi të hulumtojë për një dekadë faktorët e nevojshëm për të arritur suksesin (siç e kuptojmë sot). Ky leksion i shkurtër ju tregon rrugën e vetë-përmirësimit të vërtetë për të arritur suksesin:Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.