Kur të bëhet dita

Kur të bëhet ditaDita po mbaron. Ka qenë një ditë e përvojave të reja, e emocioneve konfliktuale, disa pozitive dhe të tjera negative.

Ndoshta dita të lë një shije të mirë në gojën tënde, mbase ka diçka në mendjen tënde që të shqetëson. Megjithatë, dita po mbaron.

Nesër do të jetë një ditë tjetër në të cilën do të ngriheni gati për të luftuar përsëri, për të qenë ai luftëtar i lakmueshëm që kurrë nuk pushon në përpjekjen e saj. Do të jetë një ditë plot mundësi dhe përvoja të reja.

Mundohuni t'i mbani këto pozitive.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.