Leksioni: të mësuarit për të falënderuar

Një e shkurtër konferencë 3 minuta mbi vlerën e mirënjohjes.

Falënderimi është një mënyrë për t’u hapur vetvetes përpara të tjerëve, për t’i thënë atyre: "Ju keni zgjidhur një nevojë për mua". Shumë herë nuk falënderojmë nga turpi.Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.