Libri i Revolucioneve të Vogla: 250 Rutina Express për të Përmirësuar Jetën Tuaj

Dje isha në një qendër tregtare dhe, si gjithmonë, vizitova pjesën e librave për të parë se çfarë ka të re në treg.

Takova një libër që menjëherë më tërhoqi vëmendjen sepse është shkruar nga një nga autorët e mi të preferuar, Elsa punset. Ende nuk e di kush është Elsa Punset? Mos u shqetëso, tani po të tregoj një video në të cilën vetë Elsa na tregon për këtë libër të mrekullueshëm.

Elsa na tregon se si lindi idea e shkrimit të këtij libri dhe çfarë mund të gjejmë në të:

Epo, atje isha, në atë qendër tregtare, përpara një libri shumë tërheqës të shkruar nga ajo me titull «Libri i Revolucioneve të Vogla« Kishte një nëntitull që ishte ajo që më tërhoqi vërtet "250 shprehje rutinore për të përmirësuar jetën tuaj"Right E drejta sugjestive?

libri-i-revolucioneve të vogla

Kjo lloj liste gjithmonë tërheq vëmendjen e publikut shumë mirë; Për shembull, postimi që bëra së fundmi me titull 68 librat më të rekomanduar për të lexuar.

»250 shprehje rutinore për të përmirësuar jetën tuaj!»… Titulli i ka të gjitha. Një libër me një listë të madhe prej 250 rutinash (veprime të vogla të lehta për tu kryer) dhe sipër »EXPRESS»!, që është, ju mund t'i bëni ato shpejt dhe pa komplikime të mëdha.

Tani e kuptoni pse titulli më kapi nga momenti i parë

Unë vazhdova shpejt për të hapur librin. Ka vizatime, diagrame, fraza me shkronja të zeza ... madje hapësira bosh për të kryer ushtrimet që Elsa propozon!

Libri është strukturuar në mënyrë të shkëlqyeshme në mënyrë që të përpiqet të arrijë atë që premton: të përmirësojmë jetën tonë.

Goesshtë e vetëkuptueshme që e bleva atë dhe për momentin jam shumë i kënaqur me këtë blerje sepse ka ushtrime shumë të dobishme tërheqin në jetën tonë diçka më shumë qetësi në të gjitha fushat e saj: të përmirësojmë zhvillimin tonë personal, të përmirësojmë marrëdhëniet tona me të tjerët, të përmirësojmë punën tonë ...

Libri është i freskët nga furra, kështu që nëse doni ta blini, mund ta bëni këtu.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

2 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Yana dijo

  Përshëndetje Daniel. Faleminderit shumë për rekomandimin. Libri më duket shumë interesant. Mendoj se e blej!
  Përshëndetje Yana

  1.    Daniel dijo

   Mendoj se nuk do të pendohesh.