Libër Audiori «Babai i pasur, babai i varfër»

Këtu po ju sjell Libri audio "Babai i pasur, babai i varfër" në Castilian lidhur me një zë njerëzor. Ata mund ta dëgjojnë atë në internet dhe falas, domethënë, pa pasur nevojë ta shkarkojnë.

Një nga librat më të mirë për motivimin financiar. Me siguri pasi ta dëgjojnë, jeta e tyre do të ndryshojë, ata do të marrin ato masa që mund t'i çojnë ata të jenë të pavarur financiarisht. Zgjat 3 orë 26 minuta. Shijoje:

(shtyp luajtjen) (Luajtësi shfaqet vetëm me shfletuesit Mozilla Firefox ose Google Chrome, nëse përdorni internet explorer nuk do ta shihni)


16 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Stephen Prieto dijo

  Për ata që duan t’i shohin gjërat ndryshe.

 2.   byra dijo

  Falënderim

 3.   Maria De Jesus Valdez Chacon dijo

  Shkëlqyeshëm! libër me zë baba i pasur, baba i varfër

 4.   Cristina Gonzalez Engjëll dijo

  Fannithuztra Davidovich Ilyich ju duhet të lexoni "babai i pasur babai i varfër" kjo do t'ju ndihmojë me revoltën tuaj ...

 5.   Zagáz i patrembur dijo

  Fara për Shpirtin .. FALEMINDERIT SHUM !!!

 6.   Fabian Robert dijo

  Excelente!

  1.    Hernan Juarez dijo

   bestselleri

 7.   Antikë Walter Walls dijo

  NUK KAM QEN N AB gjendje ta lexoj, SOT E DISTGJOJ !!! E MADHE, E Mrekullueshme !!! SHUME FALEMINDERIT!!!!

  1.    Antikë Walter Walls dijo

   FOKUSUAR VETM T G MIR ... ... MUND T GZOJ 3 HS Q L KA FUNDI KISTU AUDIO !!! ... TIV DALIMI NGA DRAMA PA ARSYE DHE NGA POPULLI Q CA E KA SHKAKTUAR ... SI ESHTE FUQIA QEC RECAJTUAR SOT SHTYP ... GJETET ... SHUMY PRODUKTIV KAM, FALEMINDERIT !!!!!!

 8.   Roberto dijo

  E bleva dhe tani dua ta dëgjoj

 9.   andrea dijo

  Isshtë një audio e shkëlqyeshme, faleminderit shumë!

 10.   Daniel Ikscoy dijo

  Libër shumë i mirë këshilla e mirë wwooww awesome !!!!

 11.   Herakliu dijo

  faleminderit per ngarkimin e zotit audio bekoj faleminderit faleminderit faleminderit

 12.   karen chong dijo

  audio shume e mire interesante rekomandoj

 13.   migne dijo

  Nuk e shoh shfaqjen për ta dëgjuar ... më ndihmon

 14.   Itzel dijo

  Disi mund të shkarkohet libri audio?