Libri Audiobil «Rruga e Magjistarit» nga Deepak Chopra

Me këtë libër audio,"Rruga e magjistarit" nga Deepak ChopraJu do të mësoni të kërkoni magjistarin tuaj të brendshëm, atë që është i aftë të shkaktojë transformime.

Në Indi, nga është Deepak Chopra, ekziston një traditë e fortë kulturore e magjistarëve ose gurus. Chopra përdor këtë aspekt kulturor për të shkruar këtë libër fantastik.

Ajo është e ndarë në 4 pjesë. Nëse përdorni Internet Explorer nuk do të jeni në gjendje t'i shihni. Unë ju këshilloj të përdorni Mozilla Firefox ose Google Chrome.

Shijoni këtë të mrekullueshme libri audio:


11 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Arturo dijo

  Ae që është një libër shumë i mirë.

 2.   veronica gala dijo

  i shkëlqyer

 3.   Luis dijo

  Çfarë faqe të mirë kam gjetur.
  Dhe tani që më duhet =)

 4.   Oly-chan Ruiz Cortez dijo

  Ky libër është shumë afër më të mirës që kam lexuar.
  Namaste.

 5.   Jorge Hugo Gutierrez Ramirez dijo

  Shtë një libër i shkëlqyeshëm, tani për ta dëgjuar :).

 6.   Mauritius Gabriel dijo

  Libër shumë i bukur

 7.   Babe Alzate dijo

  Besoj se leximi është një nga zakonet më të mira për ta mbajtur mendjen zgjuar, duke zbatuar dhe duke tingëlluar atë që gjejmë në rreshtat e librave.

 8.   Marina Prada dijo

  shumë interesante për ta vënë në praktikë

 9.   Ligia Lizano Corella dijo

  E kam lexuar shkëlqyeshëm dhe tani e dëgjoj, më ndihmon shumë

 10.   Julia Melendez dijo

  Unë e rekomandoj një libër të shkëlqyeshëm, do të doja ta shkarkoja për ta dëgjuar në MP3

 11.   HOSE GREGORIO dijo

  SHUM MIR TH SE ARRITN SHPIRTIN !!