Libër audio: "Zonat e tua të gabuara" nga Wayne Dyer

Unë ju lë tre pjesët e librit me audi Zonat e tua të këqija nga Wayne Dyer. Një material i shkëlqyeshëm për të eleminuar ato mendime që na kufizojnë dhe për të qenë në gjendje t'i zëvendësojmë me të tjera që na japin fuqi personale. Zëvendësoni zonat tuaja të gabuara me zonat tuaja magjike së pari identifikimi se cilat janë ato zona të gabuara dhe pastaj përpjekja për t'i hequr qafe ato: (Luajtësi shfaqet vetëm me shfletuesit Mozilla Firefox ose Google Chrome, nuk do ta shihni në internet explorer)

Pjesa e parë:

Pjesa e dytë:

Pjesa e tretë:


13 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Aray Joselyn dijo

  Shumë mirë

 2.   Karlos Pulgarin dijo

  Mjaft interesante.

 3.   Marisol Tabilo Galleguillos dijo

  WAYNE JU JENI QENIE E MREKULLUESHME, FALEMINDERIT P TER M TESIMET TUAJA

 4.   belina lurquin dijo

  DHE KA LIBRI TJETR… ZONAT TUAJA EROGJENIKE DUHET T RE LEXONI EDHE ITSHT HA HAHA E MIR

 5.   Jennie Bed Chanta dijo

  Shumë mirë

 6.   Jennie Bed Chanta dijo

  Për të praktikuar atë që kam dëgjuar, më pëlqente vërtet ta rimarrë

 7.   Jennie Bed Chanta dijo

  Hahaha shkon deri tani

 8.   bertha de la torre dijo

  E shkëlqyeshme thjesht Faleminderit !!!

 9.   Leidy Brinez dijo

  E shkëlqyeshme! Herën e parë që kaloj kohë në një libër audio dhe është një përvojë shumë e këndshme!

 10.   laura ricardez dijo

  interesante, e shkëlqyeshme

 11.   Gjermanisht dijo

  Incshtë jo e plotë ... noooo !!!!

 12.   Virginia dijo

  A mund dikush të ma dërgojë këtë libër me postë? Nuk mund ta shkarkoja

 13.   Oz dijo

  Woooow, si mund të ndodhë që kur dëgjoni Wayne të pastrohet mendja dhe të filloni të ndjeni se gjërat nuk janë si mendja jonë e trazuar nga ajo që shoqëria nuk thotë se janë. Më ka magjepsur.

  Unë ju jap të gjithëve një këshillë, mos ndaloni së kërkuari një mënyrë për të kaluar përpara, që kjo audio e Wayne të mos jetë e kufizuar vetëm në këtë, dëgjojeni vazhdimisht derisa ajo që thuhet në audio të depërtojë në jetën tuaj.

  Përshëndetje për të gjithë dhe për të shkuar përpara!