Audiolibro «Ndërto ëndrrën tënde», nga Luis Huete

Këtë herë ju sjell një audio prej pak më shumë se 49 minutash. Isshtë një libër i Luis Huete, profesor në Shkollën e Biznesit IESE, pedagog dhe këshilltar për çështje të lidhura me menaxhimin.

Libri titullohet "Ndërtoni ëndrrën tuaj: strategji për përparim profesional dhe personal" dhe kjo na ndihmon të njohim mundësitë tona reale për arritjen e ëndrrave tona, si profesionalisht ashtu edhe personalisht, në një mënyrë realiste.


7 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   maria dijo

  Unë do të doja të dëgjoja librin audio

  1.    Jhon dijo

   Unë do të doja të dëgjoja librin audio

 2.   Nicholas Lake Pereira dijo

  Shumë mirë, por kërkon shumë kohë.

 3.   John Louis Vela dijo

  Falënderim

 4.   Raphael Ochoa dijo

  Më ndihmoi, shpresoj se edhe ju do ta ndihmoni që të ndërtojë ëndrrat e tij

 5.   Rachel Hernandez dijo

  Do të më pëlqente të lexoja librin Ndërtoni ëndrrat tuaja nga Luis Huete. Faleminderit

 6.   Jovite dijo

  Shkëlqyeshëm e dua, është një sfidë të bëj atë që dëgjoj në këtë audio, jeta jonë do të përmirësohet çdo ditë nëse e zbatojmë në praktikë