Flijimi i lirisë për rehati (paraqitje grafike)

Më pëlqen ky imazh me përkatësinë e tij metaforë nënkuptuar.

Shihni për lehtësi ilaçet, për shembull. Në fillim ju bënë të ndiheni mirë ("rehati e pastër") ... derisa filluan të ndiheni keq dhe ju tashmë ishit të bllokuar.

liri


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   Nicolas Ignacio Gómez-Walter dijo

    Epo kjo e nxori nga superasioni personal