Kjo e shkurtër do t'ju bëjë të qeshni

Titullohet Shirita për foshnje në Las Palmas Dhe është disa vjeç, por kur e pashë ditën tjetër në internet vendosa ta publikoj në blog sepse nuk është tretur për sa i përket krijimtarisë, talentit, origjinalitetit dhe është gjithashtu super argëtues.

Ajo që do të shihni është vetëm një fragment i vogël i shkurtër, shumë pak njerëz e kanë parë të gjithë të shkurtër. Nëse doni ta shihni të plotë do të duhet të shkoni te uebfaqe e mundësuar nga autori dhe paguaj një shumë të vogël për ta parë në tërësinë e saj (megjithëse e kam parë atje në tërësinë e saj):

Nëse ju pëlqeu kjo video, ndani atë me miqtë tuaj!
[social4i size = »large» align = »align-left»]

Autori i kësaj mrekullie quhet Johannes Nyholm dhe është suedez. Shkurtër i plotë titullohet Las Palmas.

Edhe komploti është qesharak: një zonjë në moshë mesatare i kalon pushimet në Kosta del Sol. Aktorja është një vjeç dhe kasta përbëhet nga kukulla. Pushimet tuaja, siç e shohim në fragmentin e mësipërm, janë plot teprime.

Kjo e shkurtër, siç mund ta imagjinoni, ka fituar disa çmime të mëdha.

Pas premierës së tij të madhe në Kanë, ai u bë një fenomen në internet dy vjet më parë. Videoja në YouTube tashmë ka 17.906.578 shikime.

Unë kam qenë shumë qesharak për ta parë përsëri dhe kjo është arsyeja pse e kam publikuar në blog dhe rastësisht i vjedh dikujt një buzëqeshje.

Këtu keni bërja e shkurtër. Muzika është e shkëlqyeshme, tipike që argëtuesit zakonisht luajnë për të mbushur me gëzim turistët ...


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.