Videoja më e mirë motivuese që kam parë ndonjëherë

Pasi ta shikoni dhe me bateritë e ngarkuara, unë rekomandoj video të tjera motivuese:
Kufizimet janë në mendje
Punëtoria për qëllime
Në kërkim të lumturisë
Mendo shumë

Nëse ju ka pëlqyer, mund ta ndani në rrjetet sociale si një faleminderit.


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

8 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   Uashington Bolivar Cabezas Chico dijo

  video e shkelqyer

 2.   Christina Madrid dijo

  Simplyshtë thjesht reale, logjike dhe përmbledh shkurtimisht atë që është jeta.

 3.   Lupita arzate dijo

  VIDEO E BUKUR. NJ OP MUNDSI T TO MBAJNE SHPRESN DHE BESIMIN N G ZOTIN E GJALL.

 4.   Alba Vazquez dijo

  Më pëlqen videot e motivuara nga vetja

 5.   Gustavo Toga Xolo dijo

  Janë video shumë të mira

 6.   Marver vergara dijo

  i bukur! tani duhet ta zbatojmë në jetën tonë !!!!

 7.   Yana dijo

  Faleminderit. Simplyshtë thjesht e bukur !!

 8.   Në mënyrë araze dijo

  Faleminderit, mundet video e bukur! ,,?