Я не міг повірити реакції цього футболіста. Це його шанує.

У суботу ввечері в німецькій Бундеслізі відбувся чудовий момент чесної гри. Це сталося в матчі між "Нюрнбергом" та "Вердером".

Вердер в другому таймі повев з рахунком 2: 0, коли Аарон Хант (гравець "Вердера") кинувся в зону гостей і запнувся. Арбітр Мануель Грефе вказав на пенальті, коли зрозумів, що відбувся знос, і ось що сталося. Це була 74-а хвилина другого тайму:

Якщо вам сподобалось це відео, поділіться ним із друзями!
[social4i size = »large» align = »align-left»]

Очевидно, це не був пенальті, оскільки не було контакту з боку захисника "Нюрнберга". Аарон Хант негайно відреагував, сказавши арбітру, що це не був пенальті, і арбітр змінив своє рішення.

На жаль, ми ніколи не дізнаємось, чи була б реакція Аарона Ханта однаковою, якби рахунок був 0-0.

І ця гра з самого початку була відзначена здоровою волею всіх футболістів допомогти арбітру. Вже на перших хвилинах гри японці Гравець Нюрнберга Хіросі Кійотаке визнав, що останній торкався м'яча, коли арбітр вагався, подаючи сигнал про удар у ворота чи подачу з кутового.

У будь-якому випадку цього гравця слід подякувати за надзвичайний момент, який він побачив на футбольному полі. Інші гравці могли помітити і бути такими ж чесними, як цей. Футбол виграв би.

У спорті для шахраїв, в якому багато гравців увійшли в історію завдяки своїм "басейнам", Аарон Хант довів, що у світі футболу все ще є джентльмени.

Якщо чесно говорити про світ, це рівнозначно тому, щоб бути людиною, обраною серед десяти тисяч ».

Вільям Шекспір ​​(1564-1616) британський письменник.