Nem hittem el ennek a futballistának a reakcióját. Megtiszteli őt.

Szombat este a fair play kiváló pillanata volt a német Bundesligában. A Nurnberg és a Werder Bremen mérkőzésén történt.

A második félidőben 2–0-ra vezetett a Werder Bremen, amikor Aaron Hunt (a Werder Bremen játékosa) a vendégek területére rohant és megbotlott. Manuel Gräfe játékvezető büntetőt emelt ki, amikor megértette, hogy lebontásra került sor, és ez történt. Ez volt a második félidő 74. perce:

Ha tetszett ez a videó, ossza meg barátaival!
[social4i size = »nagy» align = »balra igazít]]

Nyilvánvalóan nem volt büntetés, mivel a Nurnberg védője nem lépett kapcsolatba. Aaron Hunt azonnal reagálva közölte a játékvezetővel, hogy ez nem volt büntetés, és a játékvezető megváltoztatta döntését.

Sajnos soha nem fogjuk megtudni, hogy Aaron Hunt reakciója azonos lett volna-e, ha 0–0 lett az eredmény.

Ezt a játékot pedig kezdetektől fogva minden futballista egészséges akarata a játékvezető megsegítésére jelölte meg. Már a játék első perceiben a japánok Hiroshi Kiyotake, a nürnbergi csapat beismerte, hogy ő érintette meg a labdát utoljára, amikor a játékvezető habozott egy gólrúgás vagy egy szöglet jelzése között.

Mindenesetre ennek a játékosnak köszönetet kell mondani azért a rendkívüli pillanatért, amelyet a futballpályán látott. A többi játékos észrevehette és őszinte lehet, mint ez. A foci nyerne.

A szélhámosok sportjában, amelyben sok játékos vonult be a történelembe „úszómedencéi” miatt, Aaron Hunt bebizonyította, hogy vannak még urak a futball világában.

Hogy őszinte legyek, ahogy a világ halad, egyenértékű azzal, hogy tízezer ember közül választott ember ».

William Shakespeare (1564-1616) brit író.

Hagyja megjegyzését

E-mail címed nem kerül nyilvánosságra. Kötelező mezők vannak jelölve *

1. Az adatokért felelős: Miguel Ángel Gatón
  2. Az adatok célja: A SPAM ellenőrzése, a megjegyzések kezelése.
  3. Legitimáció: Az Ön beleegyezése
  4. Az adatok közlése: Az adatokat csak jogi kötelezettség alapján továbbítjuk harmadik felekkel.
  5. Adattárolás: Az Occentus Networks (EU) által üzemeltetett adatbázis
  6. Jogok: Bármikor korlátozhatja, helyreállíthatja és törölheti adatait.