Es nespēju noticēt šī futbolista reakcijai. Tas viņu godā.

Sestdienas vakarā Vācijas Bundeslīgā bija izcils godīgas spēles brīdis. Tas notika Nurnbergas un Brēmenes Werder mačā.

Otrajā puslaikā Brēmenes "Werder" izvirzījās vadībā ar 2: 0, kad Ārons Hants (Brēmenes "Werder" spēlētājs) iebruka viesu zonā un paklupa. Tiesnesis Manuels Grēfe norādīja uz sodu, kad saprata, ka notikusi nojaukšana, un tas arī notika. Tā bija otrā puslaika 74. minūte:

Ja jums patika šis video, dalieties tajā ar draugiem!
[social4i size = »liels» izlīdzināt = »izlīdzināt-pa kreisi»]

Acīmredzot tas nebija sods, jo Nurnbergas aizsargs nebija sazinājies. Ārons Hants reaģēja nekavējoties, paziņojot tiesnesim, ka tas nav sods, un tiesnesis mainīja savu lēmumu.

Diemžēl mēs nekad nezināsim, vai Ārona Hanta reakcija būtu bijusi tāda pati, ja rezultāts būtu 0: 0.

Un šo spēli jau no paša sākuma iezīmēja visu futbolistu veselīgā griba palīdzēt tiesnesim. Jau spēles pirmajās minūtēs japāņi Nirnbergas spēlētājs Hirosi Kiijotake atzina, ka viņš bija pēdējais, kurš pieskārās bumbai, kad tiesnesis vilcinājās starp signālu par vārtu sitienu vai stūri.

Jebkurā gadījumā šim spēlētājam jāpateicas par ārkārtas brīdi, ko viņš redzēja futbola laukumā. Tagad pārējie spēlētāji varēja to pamanīt un būt tikpat godīgi kā šis. Uzvarētu futbols.

Krāpnieku sportā, kurā daudzi spēlētāji ir iegājuši vēsturē savu "peldbaseinu" dēļ, Ārons Hants pierādīja, ka futbola pasaulē joprojām ir kungi.

Būt pagodinātam, kad pasaule iet, ir līdzvērtīgi būt vīrietim, kurš izvēlēts starp desmit tūkstošiem ».

Viljams Šekspīrs (1564-1616) britu rakstnieks.