6 imazhe që më frymëzuan këtë 14 gusht

Para se të largohem nga ju me këto 6 imazhe dua që të lexoni këto rreshta:

“Sot, kur i thashë gjyshes sime se si ngacmuesit e shkollës sime më ngacmonin çdo ditë, ajo tha: I gjithë negativiteti në botë nuk mund të ndikojë tek ju nëse nuk e lejoni që të futet në kokën tuaj.»

1) Vëllezër

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

2) Një dëborë

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

3) Lumturia

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

4) Çfarë fshihej pas burrit

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

5) Në një koncert të Heavy Metal

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj

6) Ju kurrë nuk jeni shumë i vjetër për të shijuar makinat e parakolpit.

Kopjoni dhe ngjisni kodin e mëposhtëm për të marrë imazhin në blogun tuaj


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.