Imazhe me fraza, mesazhe për të reflektuar

Mirësevini në këtë seksion ku do të gjeni qindra imazhe me fraza të meditoj. Shumë prej këtyre mesazheve vijnë nga njerëz të rëndësishëm në historinë e njerëzimit.

Imazhet e fundit të shtuara:

Vetë-ndihmë emocionale falas.

Imazhe me mesazhe

Imazhe për reflektim

Më shumë imazhe


Përmbajtja e artikullit i përmbahet parimeve tona të etika editoriale. Për të raportuar një gabim klikoni këtu.

28 komente, lini tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet.

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

 1.   ESTER dijo

  GJINGRAT Q TH JETA JON JAN T ST FORT

  1.    gabi dijo

   Zoti ju bekoftë nga Carlos

 2.   Lokalet Tregtare Amarte dijo

  bekime për të gjithë !!!!

 3.   Carlos Zapata Gëzuar dijo

  duajeni ZOTIN LIRSS ÇDO KUSH P USRDORN KT FAQE

 4.   Nilvia Arcos dijo

  Reflektime të bukura, faleminderit dhe bekimet ...

 5.   Modesto Quiroz Lagares dijo

  çfarë frazash të bukura

 6.   Elias Jose Cerro Rider dijo

  mmmuyyyyyyyyyy faqe e mirë

 7.   Marii riioss dijo

  Jeta NUK pret të kalojë stuhia, po mëson të kërcesh në shi ... 8)

 8.   Imazhi i mbajtësit të vëmendjes së Liliana Acosta dijo

  K mësime të mira !!

  1.    Jasmine murga dijo

   Faleminderit Liliana!

 9.   victoria dijo

  faqe e shkelqyer

 10.   Ezequiel dijo

  disa janë të mira

 11.   VILLARI ALICIA TAPIA dijo

  KETO FRAZA JAN V SHUM T G MIRA

 12.   Sandramile miranda dijo

  mëso të shijosh jetën dhe le të të shijojë jeta

  1.    Havier Soto dijo

   Duke mësuar të shijoj jetën mirë, por duke e lënë jetën të të shijojë, nuk jam dakord. mendo pse.

   1.    Jasmine murga dijo

    Përshëndetje Javier. Faleminderit për pjesëmarrjen tuaj. Çfarë do të thuash?

    Regards,

    ekipi i Burimeve të Vetë Ndihmës

  2.    Hilda martin dijo

   JETA SHT THE E PRANUESHME !!! L LNI T EN KJT T GJZONI, USTSHT SI TUST BES VETEN VETEN DIKUSH DHE T G MERRNI POUR JU ÇFAR JU Jep.

 13.   Cintia Martohu dijo

  Unë i dua këto imazhe, ato janë të mahnitshme

 14.   Cintia Martohu dijo

  më pëlqen ta jetoj jetën

 15.   Cintia Martohu dijo

  është mirë të vallëzosh në shi

 16.   Vicky Aramburu De Derivero dijo

  E dua, faleminderit që më ndihmove të rritem

  1.    Daniel murillo dijo

   Një kënaqësi. Faleminderit për komentin tuaj, i vlerësoj shumë.

  2.    Jasmine murga dijo

   Faleminderit Vicky. Ashtë kënaqësi të lexosh komente si tuajat.

   Të fala,

   ekipi i Burimeve të Vetë Ndihmës

 17.   Imazhi i mbajtësit të vendit të Juan Carlos Padilla dijo

  Ata janë të ftohtë

 18.   Irma Martinez Sanchez dijo

  Jeta nganjëherë na sjell momente kaq të vështira sa vetëm me mirëkuptimin e miqve dhe të familjes mund të shkosh përpara ...

 19.   Pilar Moretta dijo

  pa marrë parasysh se sa vuan më të mirën nga të gjitha është se gjithçka ka kohën e vet dhe do të kalojë më vonë dhe do të jetë vetëm një kujtim i bukur

 20.   Maria Isabel Mejía Martinez dijo

  pse të trishtohesh nëse jeta është e mrekullueshme ...

 21.   Kyle dijo

  Mirë më pëlqeu me faqen tuaj Unë nuk ju njoha nga tani e tutje.
  Urime që keni një faqe super interesante. Faleminderit për ndarjen me të gjithë.