Konferenca e Eduard Punset në Meksikë

Eduard punset Ai është një nga ata njerëz që është i lumtur të dëgjojë për reflektimet e tij. Punset është përgjegjës për afrimin e shkencës me qytetarët. Rroftë Punset.

Unë ju lë këtë konferencë që dha në Meksikë, Puebla: (goditi Play)


Bëhu i pari që komenton

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.