Le të mbështesim programin radio «Mendimi Pozitiv»

Kohët e fundit flas shumë program radio Mendimi pozitiv e cila transmetohet në Radio Punto.

Ashtë një shfaqje fantastike rreth zhvillimin personal në të cilën sillen çdo javë disa mysafirë me cilësi të jashtëzakonshme për të diskutuar temën e zgjedhur. Gjithashtu rekomandohen shumë libra të kësaj teme madje rekomandohen edhe filma që mund të pasurojnë mendjen tonë. Justshtë thjesht e mrekullueshme.

Shoferi juaj, Sergio FernandezAi është një djalë shumë i mirë që gllabëron një libër në javë. Urtësia e tij mbi këtë temë të zhvillimit personal është e pafund.

Ditën tjetër shkrova një transkript të programit të titulluar Ndikimi Pozitiv. Në artikull ka një koment nga një lexues i rregullt i këtij blogu ... quhet E marte dhe nga këto rreshta ju falënderoj që jeni kaq besnikë ndaj gjërave që botoj këtu. Komentet tuaja gjithmonë shtojnë diçka me vlerë në artikull. Me atë rast ai shkroi diçka që nuk e dinte:

«Për shkak të bashkimit të rrezes së pikës abc me përballimin, e ardhmja e programit "të menduarit pozitiv" është në ajër. Kështu që ata janë mobilizuar dhe po mbledhin nënshkrime që ajo të vazhdojë në change.org, ia vlen të nënshkruhet ".

mendim pozitiv

Unë isha i shtangur. Nuk e dija, kështu që fillova të hulumtoj në change.org për të parë nëse kishte ndonjë gjë në të vërtetë. Me të vërtetë është krijuar një faqe për të mbledhur nënshkrime sepse shfaqja është "në ajër".

Do të të lë me një video të një prej transmetimeve më të fundit të Mendimit Pozitiv. Nëse ju pëlqen kjo temë dhe mendoni se programi e meriton atë, Unë do ta vlerësoja nëse do të "nënshkruanit" një peticion që programi të vazhdojë. Kjo është faqja ku mund ta bëni: nënshkrim. Në të djathtë duhet të plotësoni disa informacione të thjeshta (emri, mbiemri, email ...) dhe pastaj klikoni në butonin "Nënshkrimi". Thatshtë kaq e thjeshtë. Më kanë thënë që ndonjëherë butoni "Nënshkrimi" dështon. Nëse është kështu, provoni të provoni përsëri.


Një koment, lëre tuajën

Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

  1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
  2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
  3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
  4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
  5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
  6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.

  1.   E marte dijo

    Përshëndetje! Faleminderit shumë për përmendjen dhe vlerësimin e komenteve të mia! Ata me mendim pozitiv tashmë po kërkojnë 1.200 nënshkrime! Ka dhënë një lartësi mbresëlënëse për një kohë të shkurtër, jam i kënaqur që është kështu. Një përshëndetje e madhe!