90 Fraza të mrekullueshme dhe qesharake të Z.

turi me fraza motivuese nga mr mrekullueshëm

Të gjithëve na pëlqen të ndihemi mirë, sidomos në këtë shoqëri ku kur vendosim lajmet e mesditës (ose në çdo kohë të ditës), ju hasni vetëm lajme për fatkeqësi: vrasje, grabitje, vdekje, katastrofa. Duket se e keqja që ndodh çdo ditë nuk është e mjaftueshme dhe ka akoma më shumë gjëra të pafundme në shoqëri për të ditur se jeta nuk shkon gjithmonë mirë. Për këtë arsye ka të ngjarë që ju pëlqejnë aq shumë frazat e Z. Wonderful.

Z. Wonderful di si t’i bëjë përshtypje njerëzve me citimet e tij frymëzuese, plot energji dhe motivim. Isshtë një kompani spanjolle me plot kreativitet që erdhi në jetën tonë jo më pak se në vitin 2011, kur lindi falë një çifti grafikësh që punuan krah për krah nga shtëpia e tyre, pasi që janë të martuar. Ata të dy ishin të papunë dhe menduan se mjaftonte kaq shumë negativitet dhe se ishte koha të fillonin të shprehnin mesazhe pozitive në jetën e tyre dhe në të gjithë të tjerët përmes krikllave, fletoreve, ditarëve, etj.

Leximi i fjalive të tij është të ndiheni pak ajër të pastër në një nivel emocional, diçka kaq e rëndësishme në jetën e përditshme. Kjo kompani ka arritur të depërtojë te njerëzit falë produkteve të saj plot fraza motivuese që arrijnë në zemrat e njerëzve dhe që ata thjesht pëlqejnë të jenë pranë për tu ndjerë mirë ... sepse na pëlqen të ndihemi mirë!

suksesi citon nga z. e mrekullueshme

Nëse ju pëlqejnë frazat e Z. Wonderful, atëherë ne do t'ju japim disa që ju ndoshta do t'i pëlqeni sepse përveçse të qetë dhe frymëzues, ato janë edhe argëtuese. Ata do t'ju bëjnë të buzëqeshni dhe do të ndjeni atë frymëmarrje të ajrit të freskët për të cilin keni nevojë aq shumë tani. Cfare ka me shume, Ato janë gjithashtu ideale në mënyrë që ju t'i kushtoni ato njerëzve që ju i konsideroni të cilët gjithashtu duhet të ndihen më mirë sot, dhe çdo ditë!

buzëqeshni jetën dhe jini të lumtur

Z. Fraza të mrekullueshme që do t'ju pëlqejnë

A jeni gati të merrni dozën tuaj të optimizmit dhe vipave të mirë sot? Më poshtë do të gjeni 90 fraza nga Z. Wonderful, dhe megjithëse ka shumë ... kur të mbaroni së lexuari, do të ngeleni duke dashur më shumë!

 1. Sot do jem shkopi
 2. Zgjohuni dhe bëjini ëndrrat tuaja të vërteta
 3. Dil atje dhe shkëlqe!
 4. Të gjitha gjërat e mira fillojnë sot
 5. Dndrrat, planet dhe një mijë histori për të përmbushur
 6. Përshtypja e parë është ajo që vlen
 7. Pas këtij mëngjesi herët meritoj një përqafim të mirë
 8. Më pak blablabla dhe më shumë cha-cha
 9. Nëse princi simpatik nuk shfaqet, gjejeni veten një të gjelbër
 10. Edhe një fundjavë, dhe unë ngrihem
 11. Midis teje dhe meje, ekziston kimia
 12. E shtunë, e shtunë, unë jam duke shkuar në parti me miqtë e mi
 13. Nuk ka ëndrra të mëdha, kafe ka shumë të shkurtër
 14. Koha shëron gjithçka, por një aheng i mirë gjithmonë ndihmon
 15. Zgjohuni çdo ditë me një buzëqeshje të së Premtes
 16. Të dua njësoj si dje sepse më shumë është e pamundur
 17. Ti je dashuria ime pultonike
 18. Kushdo që afrohet me një mik të mirë, një festë e mirë po vjen
 19. Mami, kur të kërkoj të më japësh një dorë, ti më jep tetë, faleminderit!
 20. Kur dyshon, nëna ime gjithmonë ndihmon
 21. Mami, ti më jep mbulim dhe jo wifi të fqinjit, faleminderit!
 22. Kemi një lidhje shumë të mirë
 23. Unë kurrë nuk e le shoqen time më të mirë të bëjë gjëra të çmendura ... vetëm!
 24. Ata që zgjohen herët shkojnë në shtrat shumë herët
 25. Nëse më duhet të bëj lavanderi, bëje ananas, të lutem
 26. Të hënat janë si çorape plot punë
 27. Herë pas here, le të shkojë pirg
 28. Sytë që nuk shohin, shoku që vjen dhe të tregon
 29. Më pak qëndrim dhe më shumë snogging
 30. E vetmja gjë që hekuroj sot është veshi im
 31. Dashuria është ndarja e ëmbëlsirës
 32. Me miqtë si ju në krahun tim, ka kënaqësi për një kohë
 33. Shijoni të Premten sikur të hënat të mos ekzistonin
 34. Fuqia ime e preferuar është të jesh në gjendje të jem me ty
 35. Një emoji vlen një mijë fjalë
 36. Së bashku jemi dardha limoni
 37. Nuk ka mot të keq nëse është me ju
 38. Nuk e di çfarë është lumturia, por e di që është me ty
 39. Nuk ka asnjë të keqe që zgjat 100 vjet, as nuk ka keqardhje që një mik të mos e shërojë
 40. Alwaysshtë gjithmonë një kohë e mirë për të kërcyer salsa
 41. Ju jeni gjithmonë dhurata ime më e mirë
 42. Nga të gjithë qëllimet e mia (Vitet e Re) ju jeni i preferuari im
 43. Me ty unë shkëlqej më shumë
 44. Unë nuk bleva një lotari sepse me ju tashmë kam luajtur Fatin
 45. Unë nuk jam një qëndrim vetëm një natë
 46. Ajo tregon, ndihet, festa është e pranishme
 47. Jam nxehte ... dhe ne shtratin tim po te gjej
 48. Më duhet një kafe dhe një fundjavë tjetër
 49. Jeta është e mrekullueshme pas kafeje
 50. Mirësevini në botë, unë do t'ju dua nga Toka në Saturn
 51. Le ta shtrydhim jetën!
 52. Fantazmat që më trembin janë ato që vijnë pa çarçaf
 53. Unë dua të ju jap ngrohje
 54. Unë jam një nga ata që punojnë mirë nën presion
 55. Ka shumë të hënë në vit për kaq pak kafe
 56. Ju nuk duhet të jeni perfekt për të qenë të shkëlqyeshëm
 57. Jona është shumë intensive
 58. Dashuria është nëse më pëlqen pasi ke parë foton time të letërnjoftimit
 59. Kush ka një mik, ka të qeshura
 60. Sot as nëna ime nuk e gjen dëshirën time të ngrihem
 61. Dua të të shoh më shumë sesa serialin tim të preferuar
 62. Asnjëherë mos hiqni dorë nga ëndrrat tuaja, flini edhe 5 minuta
 63. Sot kam më shumë energji sesa mësuesi im Zumba
 64. Mirësevini në botë! Unë u dashurova me ty në sekondën tënde
 65. Bëni gjëra të mahnitshme të ndodhin sot
 66. Asgjë nuk ka humbur me të vërtetë derisa nëna ime nuk mund ta gjejë atë
 67. Sa herë që më pyetët: 'kush mendon se jam?' Unë duhet të të kisha përgjigjur: 'Nëna më e mirë në botë'
 68. Ju jeni gëzimi i kopshtit tim
 69. Ndal legjendat dhe le të jetojmë një histori të vërtetë
 70. Ne duam një vezë
 71. Ju jeni më mirë se dolli francez i nënës sime
 72. Ju jeni babai me kripësin më të madh në të gjithë botën
 73. Nga Poli i Veriut në Polin e Jugut, nuk ka baba si ju
 74. Unë jam gruaja e jetës time
 75. Nga i gjithë sistemi diellor, ju jeni ylli që di më mirë të shkëlqejë
 76. Nëse princat tuaj rritin bretkosa… ngrini një pellg!
 77. Cupid im ka nevojë për një GPS
 78. Më pëlqen më shumë se shtrati im të hënën në mëngjes
 79. Bashkohuni me njerëzit që sjellin më të mirën tek ju, për shembull: që ju nxjerrin për të kërcyer
 80. Dëshira ime e vitit të ri je ti
 81. Planet më të mira nuk janë planifikuar
 82. Hera e fundit që e lashë ishte nga një grup WhatsApp
 83. Me puth ngadale po nxitoj
 84. Sa herë që kam nevojë për një dorë, ti më jep tre
 85. Mos harroni të rrethoheni me njerëz që ju duan bukur
 86. Princeshat lodhen edhe nga ato që kanë shumë përrallë
 87. E jona ishte dashuri në fillim qesh
 88. Në një botë të drejtë, çokollata nuk do të të shëndoshte
 89. Miqtë tuaj më të mirë janë shërbimi ndaj klientit i jetës tuaj
 90. Nëse çdo ditë është një dhuratë, ku mund të ktheheni këtë të hënë?

citate motivuese nga z. e mrekullueshme

Cilin prej tyre ju ka pëlqyer më shumë?


Lini komentin tuaj

Adresa juaj e emailit nuk do të publikohet. Fusha e kërkuar janë shënuar me *

 1. Përgjegjës për të dhënat: Miguel Ángel Gatón
 2. Qëllimi i të dhënave: Kontrolloni SPAM, menaxhimin e komenteve.
 3. Legjitimimi: Pëlqimi juaj
 4. Komunikimi i të dhënave: Të dhënat nuk do t'u komunikohen palëve të treta përveç me detyrim ligjor.
 5. Ruajtja e të dhënave: Baza e të dhënave e organizuar nga Occentus Networks (BE)
 6. Të drejtat: Në çdo kohë mund të kufizoni, rikuperoni dhe fshini informacionin tuaj.